Psychohygiena pro pracovníky v sociálních službách

Termín kurzu: další termín pro vás připravujeme

Máte pocit, že vás již nebaví práce ani soukromý život?

Ztrácíte motivaci, cítíte únavu a duševní i tělesné vyčerpání?

Přestáváte komunikovat s lidmi, dokonce vás styk s lidmi a to i s blízkými, unavuje?

Nevidíte před sebou žádné uspokojivé cíle, radost z tvoření a práce s lidmi?

Jste tu správně! Dokážeme vám pomoci a uděláme vše, co je v našich silách, abyste se po skončení 8 hodinového vzdělávacího kurzu cítili mnohem lépe.

A máme s tím opravdu zkušenosti, protože i my pracujeme dlouhodobě v sociálních službách a prošli jsme si během těchto let stavy vyčerpání a tzv. syndromu burn out, tedy syndromem vyhoření. Není to nic divného, nemusíte se cítit špatně a nemusíte se za tento stav ani stydět. Je to naprosto běžné a stává se to v každé práci. Zejména při práci s lidmi. V sociálních službách se často staráme o druhé osoby více, než o svoje blízké a co je důležité, více než o sebe sama.

V našem kurzu se znovu vrátíme sami k sobě, ukážeme si možnosti pomoci a techniky, které nám znovu pomohou najít radost ze života osobního i pracovního.

Vy jste ten nejdůležitější člověk ve vašem životě a pokud máte pomáhat druhým osobám, potřebujete ze všeho nejvíce pomoci sami sobě. Ukážeme si praktické nácviky relaxačních a protistresových technik, zaměříme se na vlastní pocity a prožívání, na to, jak zvládat zátěže, které jsou na nás kladené ve styku s druhými lidmi. Naučíme se, jak předcházet stavům vyčerpání ještě dříve, než dojde k syndromu vyhoření a ke zhroucení.

Budeme se zabývat harmonizací celé naší osobnosti a prožijeme společně příjemné relaxační chvíle.

Přijďte se uvolnit, odpočinout si a načerpat nové síly v jednom jediném dni pro vás!

Místo konání: Sázavská 30, 120 00 Praha 2

Čas konání: 10:00 - cca 16:00

Cena jednodenního kurzu: osoba / 1 200,- Kč 

Cena skupinového kurzu pro organizace je možná dohodou.

psychohygiena pic