Sebepoznání a seberozvoj jako klíč k pochopení druhých

Termín kurzu: 19.5. 2018 (10:00 - 16:00); 25.5. 2018 (14:00 - 20:00)

Připadá vám, že někdy už vůbec nerozumíte svému okolí?

A navíc – že někdy nerozumíte ani sami sobě?

Přemýšlíte, proč tomu tak je a co s tím udělat?

Hledáte východiska ze své současné situace?

Cítíte potřebu změny a nevíte, jak vykročit dál?

Chcete být spokojeni ve svém životě?

Chápu Vás. Každý člověk dojde ve svém životě k situaci, kdy se musí rozhodovat, co se svým životem, kdy potřebuje něco zásadního změnit. To často vyvolává odpor okolí, které nerozumí, proč se dotyčný mění a mění celý svůj život. Každý sice máme nějakou zodpovědnost k druhým, ale tu největší zodpovědnost máme především sami k sobě. A druhé lidi a jejich pohnutky se naučíme chápat nejlépe tím, že pochopíme své jednání, svoje potřeby a máme v sobě zdravou sebereflexi.

K tomu všemu vede 8 hodinový seminář, ve kterém jsou tato velká životní témata obsažena.

Během semináře se budete aktivně účastnit rozmanitých cvičení, která jsou založena na využívání osvědčených mentálních technik. Budete mít možnost pochopit a uvědomit si sílu svých myšlenek a sílu sama sebe.

V klidu nahlédneme sami na sebe a na svoje životní postoje. Každý z nás se snaží o to nejlepší, čeho je v daném okamžiku schopen. Kdybychom to uměli lépe, kdybychom měli více zkušeností, jistě bychom situace a svůj život řešili jinak. Ve skutečnosti nezáleží na tom, jaký máme problém Protože vše, čím se zabýváme, je jen současný postoj, a ten lze vždy změnit. Musíme si ho však uvědomit.

Když se máme rádi a přijímáme sebe sama takové, jací jsme, všechno v našem životě nám vychází. Vypadá to, jako by se kolem nás děly každý den malé zázraky. Cítíme se lépe a zlepšuje se nám zdraví, vztahy s druhými nás více naplňují, snadněji získáváme více peněz a složité situace řešíme tvořivě a s nadhledem. Zdá se, jako by se vše odehrávalo bez našeho přičinění. Sebeuznání a sebepřijetí v přítomném okamžiku jsou hlavním klíčem k pozitivním změnám ve všech oblastech našeho života.

Pojďme se společně podívat sami na sebe a porozumět si s veškerým respektem a úctou.

Pak se nám podaří zázrak pochopení a porozumění druhým lidem bez odsuzování a posuzování.

 

Mgr. Irena Dušková

lektor a kouč

 

Místo konání: Sázavská 30, 120 00 Praha 2

Čas konání: 10:00 - cca 16:00

Cena jednodenního kurzu: osoba / 1 200,- Kč 

Cena skupinového kurzu pro organizace je možná dohodou.