Sebepoznání a seberozvoj jako klíč k pochopení druhých

Termín kurzu: 23.4. 2024

Máte chuť dozvědět se něco nového o sobě a svém okolí?

Hledáte východisko ze své současné situace?

Cítíte potřebu změny a nevíte, jak vykročit dál?

Chcete být spokojení ve svém životě?

Každý člověk dojde ve svém životě k situaci, kdy se musí rozhodovat, co se svým životem, kdy potřebuje něco zásadního změnit. To často vyvolává odpor okolí, které nerozumí, proč se dotyčný mění atím mění i celý svůj život. Každý sice máme nějakou zodpovědnost k druhým, ale tu největší zodpovědnost máme především sami k sobě. Druhé lidi a jejich pohnutky se naučíme chápat nejlépe tím, že pochopíme své jednání, svoje potřeby a máme v sobě zdravou sebereflexi.

Ráda Vás provedu 8 hodinovým akreditovaným seminářem, ve kterém jsou tato velká životní témata obsažena. Během semináře se budete nenásilně účastnit rozmanitých cvičení a dialogů, které jsou založeny na využívání osvědčených technik. Budete mít možnost pochopit a uvědomit si sílu svých myšlenek a sílu  sebe sama. V klidu nahlédneme sami na sebe a na svoje životní postoje. Každý z nás se snaží o to nejlepší, čeho je v daném okamžiku schopen. Kdybychom to uměli lépe, kdybychom měli více zkušeností, jistě bychom situace a svůj život řídili jinak. Ve skutečnosti nezáleží na tom, jaký máme problém, protože vše, čím se zabýváme, je jen současný postoj, a ten lze vždy změnit. Musíme si to však uvědomit.

Když se máme rádi a přijímáme sami sebe takové, jací jsme, všechno v našem životě nám vychází. Vypadá to, jako by se kolem nás děly každý den malé zázraky. Cítíme se lépe a zlepšuje se nám zdraví, vztahy s druhými nás více naplňují, snadněji získáváme více peněz a složité situace řešíme tvořivě a s nadhledem. Zdá se, jako by se vše odehrávalo bez našeho přičinění. Sebeuznání a sebepřijetí v přítomném okamžiku jsou hlavním klíčem k pozitivním změnám ve všech oblastech našeho života.

Pojďme se společně podívat sami na sebe a porozumět si s veškerým respektem a úctou.

Pak se nám podaří zázrak pochopení a porozumění druhým lidem bez odsuzování a posuzování.

 

Mgr. Irena Dušková

lektor a kouč

 

Místo konání: Sázavská 30, 120 00 Praha 2

Čas konání: 10:00 - cca 16:00

Cena jednodenního kurzu: osoba / 1 200,- Kč 

Cena skupinového kurzu pro organizace je možná dohodou.